+48 504 712 615

Skutery śnieżne Gubałówka

Gubałówka każdej zimy przyciąga wielu turystów. Stąd można ujrzeć piękną panoramę Tatr, gdyż na szczycie znajdujemy się już na wysokości ponad 1100 m. n.p.m. Tutaj swój początek mają najpiękniejsze szlaki na skutery śnieżny z panoramą na góry. Ukształtowanie terenu powoduje, że przejazd skuterem po zboczach Gubałówki to coś więcej niż tylko zwykła wycieczka – to przeżycie, które na daje tyle wrażeń, że na długo pozostaje w pamięci.

Piękne widoki z Gubałówki

Podróż skuterem śnieżnym to niezapomniana przygoda, która gwarantuje cudowne doznania. Taka eskapada zapewni Ci dawkę adrenaliny, pozwoli podziwiać piękne widoki Tatr i poczuć magię zimy. Doświadczeni przewodnicy poprowadzą Cię trasą pełną zapierających dech w piersiach pejzaży, a krótka przerwa pozwoli Ci uwiecznić ten magiczny moment na zdjęciu. Wybierz się na wycieczkę skuterem śnieżnym i przeżyj coś wyjątkowego! Pamiętaj o odpowiednim ubiorze i nastawieniu na przygodę.

skutery śnieżne zakopane

Miejsce startu skutery śnieżne Zakopane

Nasze trasy na skutery śnieżne swój początek mają na Gubałówce, skąd rozpościerają się piękne widoki na Zakopane i Tatry. Dojedziesz do nas z centrum Zakopanego w około 15 minut, a na miejscu znajdziesz darmowy parking.

Adres miejsca startu to: Nowe Bystre 210b, 34-521 Nowe Bystre (tuż na granicy Zakopanego)

Masz Pytania? Porozmawiajmy!
info@rideside.pl
+48 504 712 615

Kontakt

The Ride Side Sp. z o. o.

Nowe Bystre 210b

info@rideside.pl

+48 504 712 615

Nasze social media

Skutery Zakopane - Gubałówka

RIDE SIDEskutery śnieżne ceny – wyprawy i wypożyczalnia, Gubałówka w Zakopanem. Sprawdź cennik na obecny sezon zimowy. Chcesz pojechać skuterem śnieżnym tanio? Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem. Wyprawy organizujemy na terenie Zakopanego, Kościeliska i Gubałówki. Gwarantujemy moc wrażeń podczas przejażdżki skuterem. Według wielu jest to najlepsza zimowa atrakcja z jakiej możesz skorzystać w Zakopanem.