+48 504 712 615

Lokalizacja wypożyczalni skuterów śnieżnych Zakopane

Nasza zimowa baza wypadowa na Gubałówce to idealne miejsce dla miłośników jazdy na skuterach śnieżnych. Położenie po północnej stronie Gubałówki zapewnia najlepszy dostęp do tras i gwarantuje długo utrzymujące się warunki śniegowe. Z łatwością dojedziesz do nas z Zakopanego, Kościeliska i Witowa. Trasy o różnym stopniu trudności zadowolą zarówno początkujących, jak i doświadczonych riderów. Podczas jazdy skuterem śnieżnym podziwiaj z bliska ośnieżone szczyty Tatr i poczuj adrenalinę w bajkowej scenerii. Gwarantujemy bezpieczeństwo, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Zarezerwuj termin już dziś i wyrusz z nami na zimową przygodę!

skutery śnieżne zakopane

Dojazd z centrum Zakopanego

ojechać do nas z centrum Zakopanego bardzo łatwo możesz samochodem gdyż jest to tylko 7 km, co może zająć od 15 do 20 minut. Jednakże zimową porą w Zakopanem może być wielu turystów i będą tworzyć się korki co znacznie może wpłynąć na czas dojazdu. Możesz też skorzystać z taxi jeśli nie masz dostępu do samochodu w Zakopanem

Dokładny adres:

Nowe Bystre 210b,

34-521 Nowe Bystre

(północna strona Gubałówki, tuż na granicy miasta Zakopane)

Oferta dla każdego!

Wyprawy z przewodnikiem na skuterach śnieżnych w Zakopanem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną niezapomnianych przeżyć. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, parą, grupą przyjaciół, czy rodziną z dziećmi, znajdziesz tu ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

 

skutery śnieżne zakopane

Masz Pytania? Porozmawiajmy!
info@rideside.pl
+48 504 712 615

Kontakt

The Ride Side Sp. z o. o.

Nowe Bystre 210b

info@rideside.pl

+48 504 712 615

Nasze social media

RIDE SIDEskutery śnieżne ceny – wyprawy i wypożyczalnia w Zakopanem. Sprawdź cennik na obecny sezon zimowy. Chcesz pojechać skuterem śnieżnym tanio? Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem. Wyprawy organizujemy na terenie Zakopanego, Kościeliska i Gubałówki. Gwarantujemy moc wrażeń podczas przejażdżki skuterem. Według wielu jest to najlepsza zimowa atrakcja z jakiej możesz skorzystać w Zakopanem.