+48 504 712 615

Tanie wycieczki na skuterach śnieżnych w Zakopanem

Chciałbyś pojeździć skuterem śnieżnym podczas pobytu w Zakopanem, ale cena takiej wycieczki wydaje Ci się za wysoka? RIDE SIDE ma dla Ciebie świetne rozwiązanie. Z nami pojeździsz na skuterach taniej niż u konkurencji, jeśli zdecydujesz się na wyprawę, która zaczyna się o 9:00 rano lub 18:00. Skutery o tych godzinach możesz wypożyczyć 10% taniej.

Jazda skuterem śnieżnym

Jazda skuterem śnieżnym to nie tylko sposób na przemieszczanie się, ale przede wszystkim niezwykłe doznania i zastrzyk adrenaliny. W mroźnym powietrzu poczujesz zapach świeżego śniegu, a przed Tobą roztoczą się panoramiczne widoki, zapierające dech w piersiach. Skuter śnieżny zapewni Ci wolność i niezależność, pozwalając dotrzeć do ukrytych zakątków Tatr, niedostępnych dla innych.

Wybierz trasę idealną dla siebie!

 

skutery śnieżne zakopane

Nasze skutery śnieżne

skutery śnieżne lynx

Lynx to marka skuterów śnieżnych pochodząca z Finlandii. Lynx snowmobiles jest częścią kanadyjskiej firmy Bombardier BRP, znanej z posiadania marek takich jak Can Am, Ski-doo i Sea-doo. Lynx korzysta z technologii BRP i silników Rotax przez co ich skutery śnieżne są bardzo jakościowe. My w swojej flocie skuterów posiadamy Skutery Lynx Adventure idealne do jazdy turystycznej.

Kontakt

The Ride Side Sp. z o. o.

Nowe Bystre 210b

info@rideside.pl

+48 504 712 615

Nasze social media

RIDE SIDEskutery śnieżne ceny – wyprawy i wypożyczalnia w Zakopanem. Sprawdź cennik na obecny sezon zimowy. Chcesz pojechać skuterem śnieżnym tanio? Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem. Wyprawy organizujemy na terenie Zakopanego, Kościeliska i Gubałówki. Gwarantujemy moc wrażeń podczas przejażdżki skuterem. Według wielu jest to najlepsza zimowa atrakcja z jakiej możesz skorzystać w Zakopanem.