+48 504 712 615

Cennik na skutery śnieżne w Zakopanem

Sprawdź aktualny cennik na skutery śnieżne. Podane ceny za skutery jedno i dwuosobowe są cenami brutto. Zapoznaj się z ofertą wybierz najlepszą dla siebie wycieczkę i dokonaj rezerwacji. 

Wybierz wycieczkę

Wybierz wyprawę na skuterach

Dokonaj rezerwacji

Zarezerwuj wyprawę online lub telefonicznie

Otrzymasz potwiedzenie

Otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail

Przyjedź na miejsce startu

Przyjedź pod wskazany adres 20 minut przed startem

Oferta na skutery śnieżne

Wycieczka skuterem śnieżnym 50 minut

Podróż skuterem śnieżnym to niezapomniana przygoda, która gwarantuje cudowne doznania. 50-minutowa eskapada zapewni Ci dawkę adrenaliny, pozwoli podziwiać piękne widoki Tatr i poczuć magię zimy. Doświadczeni przewodnicy poprowadzą Cię trasą pełną zapierających dech w piersiach pejzaży, a krótka przerwa pozwoli Ci uwiecznić ten magiczny moment na zdjęciu. Wybierz się na wycieczkę skuterem śnieżnym i przeżyj coś wyjątkowego! Pamiętaj o odpowiednim ubiorze i nastawieniu na przygodę.

skutery śnieżne zakopane
Skutery śnieżne Zakopane

Wyprawa skuterem śnieżnym 90 minut

Przetrzyj szlaki Tatr podczas 90-minutowej wyprawy skuterem śnieżnym! Pokonuj górskie tereny, poczuj adrenalinę i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w techniki jazdy skuterem śnieżnym, a Ty stopniowo będziesz pokonywać coraz ciekawszy teren. Ta ekstremalna przygoda dostarczy Ci mnóstwo emocji i wspomnień, które pozostaną z Tobą na długo po wyjeździe z Zakopanego. Pamiętaj o odpowiednim ubiorze i nastawieniu na śnieżną zabawę.

Wyprawa na skuterze śnieżnym 150 minut

Najdłuższa wyprawa skuterem śnieżnym. Podczas tej wycieczki przemierzysz wiele kilometrów tras Zakopanego. Na trasie wiele pięknych miejsc z Widokami na tatry i Zakopane. W trakcie wyprawy ognisko z poczęstunkiem, będzie czas, aby odpocząć i nabrać sił przed dalszą jazdą. Taka przygoda na długo pozostanie w Twojej pamięci po wyjeździe z Zakopanego.

skutery śnieżne zakopane

Skutery śnieżne w Zakopanem Cennik

Poniżej znajdziesz cennik na skutery śnieżne Zakopane
Aktualny cennik wypraw na sezon 2023/24

Wyprawy skuterami śnieżnymi Ceny

Zimowe Snow Safari w Zakopanem na skuterach śnieżnych polecane dla nowicjuszy, ale też zaawansowanych riderów, którzy chcą zwiedzać górskie szlaki i zrobić kilka pięknych zdjęć z wyprawy. Możliwość przemierzania zaśnieżonego terenu jaką dają nam skutery śnieżne sprawia, że dotrzesz do pięknych miejsc z cudownymi widokami na Tatry tuż obok Zakopanego. Wyprawa z nami nie oznacza, że będzie nudno. Zawsze staramy się dostarczyć naszym klientom moc przeżyć podczas wyprawy skuterami śnieżnymi. 

Rodzaj skutera śnieżnego
Wyprawa 50 minut
Wyprawa 1,5 godziny
Wyprawa 2,5 godziny z ogniskiem
Skuter śnieżny jednoosobowy
250 zł
400 zł
600 zł
Skuter śnieżny dwuosobowy
350 zł
550 zł
750 zł

Nasze skutery śnieżne

skutery śnieżne lynx

Lynx to marka skuterów śnieżnych pochodząca z Finlandii. Lynx snowmobiles jest częścią kanadyjskiej firmy Bombardier BRP, znanej z posiadania marek takich jak Can Am, Ski-doo i Sea-doo. Lynx korzysta z technologii BRP i silników Rotax przez co ich skutery śnieżne są bardzo jakościowe. My w swojej flocie skuterów posiadamy Skutery Lynx Adventure idealne do jazdy turystycznej.

Skutery śnieżne LYNX Adventure

skutery sniezne zakopane

Miejsce startu skutery śnieżne Zakopane

Nasze trasy na skutery śnieżne swój początek mają na Gubałówce, skąd rozpościerają się piękne widoki na Zakopane i Tatry. Dojedziesz do nas z centrum Zakopanego w około 15 minut, a na miejscu znajdziesz darmowy parking.

Adres miejsca startu to: Nowe Bystre 210b, 34-521 Nowe Bystre (tuż na granicy Zakopanego)

Masz Pytania? Porozmawiajmy!
info@rideside.pl
+48 504 712 615

Kontakt

The Ride Side Sp. z o. o.

Nowe Bystre 210b

info@rideside.pl

+48 504 712 615

Nasze social media

Skutery Zakopane cennik

RIDE SIDEskutery śnieżne ceny – wyprawy i wypożyczalnia w Zakopanem. Sprawdź cennik na obecny sezon zimowy. Chcesz pojechać skuterem śnieżnym tanio? Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem. Wyprawy organizujemy na terenie Zakopanego, Kościeliska i Gubałówki. Gwarantujemy moc wrażeń podczas przejażdżki skuterem. Według wielu jest to najlepsza zimowa atrakcja z jakiej możesz skorzystać w Zakopanem.